!css

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Nasz polski Oddział należy do grupy Societe Generale, jednej z czołowych instytucji finansowych na świecie o 160-letniej tradycji, zatrudniającej 117 000 pracowników w 66 krajach. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 30 lat, specjalizując się w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Od kilku lat świadczymy również usługi wspólne dla grupy w zakresie zarządzania ryzykiem, obsługi klienta, Know Your Customer (KYC), IT  i płatności. Działamy lokalnie, ściśle współpracując z naszymi międzynarodowymi zespołami ekspertów, bazując na wspólnym doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach. 

Nasze cztery wspólne wartości

Wobec ciągłych zmian zachodzących na świecie pracujemy zespołowo, aby wspierać każdego z naszych klientów. Jako odpowiedzialny i godny zaufania partner umiejętnie wsłuchujemy się w ich potrzeby, zapewniając elastyczność w działaniu i komplementarne kompetencje. Pracujemy z klientami w taki sam sposób, w jaki współpracują ze sobą nasze zespoły: słuchając, wspólnie budując, doceniając wkład każdej osoby w wykonywaną pracę, razem doświadczając zarówno sukcesów, jak i niepowodzeń.

Nieustannie doskonalimy nasze relacje z klientami wykorzystując innowacje technologiczne, współpracując, aby dostosowywać nasze rozwiązania i praktyki do wymagań jutra. W duchu przedsiębiorczości zmieniamy nasze metody pracy, wprowadzając innowacje poprzez dzielenie się doświadczeniem, eksperymentowanie i przełamywanie barier. Uczymy się zarówno na naszych sukcesach, jak i porażkach.

Nasza odpowiedzialność i etyka korporacyjna polegają na zaspokajaniu różnych potrzeb naszych klientów przy jednoczesnym zabezpieczeniu długoterminowych interesów wszystkich naszych interesariuszy. To również nasza gotowość do ponoszenia odpowiedzialności za swoje działania i decyzje oraz wyrażania opinii w sposób transparentny. Przywiązujemy równie dużą wagę do sposobu, w jaki osiągamy wyniki, jak i do samych wyników.

Nasi pracownicy w pełni angażują się w osiąganie sukcesów swoich klientów. Zachęcamy wszystkich do pełnego zaangażowania, aby spełniać się zawodowo. Pielęgnujemy relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Zadowolenie naszych klientów, wynikające z wiedzy i umiejętności naszych specjalistów, motywuje nas do dalszego działania i rozwoju.

  Dowiedz się więcej

Dlaczego warto z nami pracować

Cenię sobie pracę w Societe Generale za unikatowe środowisko pracy, w którym najważniejsze jest poszanowanie wartości, którymi kieruję się w życiu codziennym. Współpraca, dzielenie się wiedzą są tu zasadą nadrzędną.
Monika Marciniak-JabłońskaClient Relations Department (KYC)
Moje odczucia zmieszczę w dwóch słowach: równowaga i możliwości. Te słowa najlepiej opisują atmosferę w pracy.
Bartosz SzaniawskiEuropean Middle Office
Doceniam otwartość koleżanek i kolegów, z którymi mam przyjemność pracować. Otwartość na współpracę, na solidarność w działaniu zarówno w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych, jak i w akcjach solidarnościowo-charytatywnych.
Wiktor SusickiSecurities Services Department
Tu nie tylko pracujesz, ale możesz budować swoją karierę – karierę w miejscu, gdzie profesjonalizm spotyka się z przyjazną atmosferą, tworząc idealne warunki do osiągania sukcesów zawodowych.
Anna ZającSecurities Services Department

Societe Generale zachęca swoich pracowników do wspierania organizacji non-profit zarówno we Francji, jak i na całym świecie. W Polsce współpracujemy obecnie z dwiema fundacjami partnerskimi: Fundacją Dobrych Inicjatyw i Stowarzyszeniem Aslan, mając na celu wspieranie edukacji dzieci i młodzieży przeciwko wykluczeniu społecznemu. 

 

Więcej o naszych organizacjach partnerskich

Programy wolontariatu są zachętą do działania na rzecz dobra społecznego, co pozwala nam wychodzić poza tradycyjną działalność banku i realizować nasze wartości w praktyce.

 

Nasze benefity

  • bogaty pakiet opieki medycznej dla pracowników, ich rodzin i najbliższych
  • ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków (III Filar)
  • dopłata pracodawcy do karty Multisport
  • hybrydowy model pracy: 2 dni w biurze, dwa dni z domu, 1 dzień według decyzji przełożonego
  • bogata oferta szkoleń i kursów językowych
  • wczasy pod gruszą i świadczenia świąteczne z ZFŚS
  • udział w wolontariacie pracowniczym i akcjach solidarnościowo-charytatywnych w ciągu całego roku  
  • działania wellbeingowe - regularne akcje informacyjne dla pracowników, które pomogą zadbać zarówno o ciało, jak i o ducha 
  • akcjonariat pracowniczy: praktycznie co roku oferujemy naszym pracownikom możliwość przystąpienia do programu akcjonariatu pracowniczego i subskrypcji akcji na  korzystnych warunkach. Każdy pracownik może w ten sposób zostać współwłaścicielem firmy, zyskując prawo do dywidendy oraz głosowania na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

Inkluzywność i różnorodność

Różnorodność jest dla nas tematem szczególnie ważnym: zatrudniając 117 000 pracowników na całym świecie, szanujemy tożsamość każdego i każdej z nich.

Postrzegamy to jako naszą największą siłę: przenikanie się kultur, mieszankę różnych punktów widzenia i osobowości, aby wspólnie iść naprzód.

 Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do kandydatów mających już pewne doświadczenie w finansach, lecz również w obszarze usług wspólnych, takich jak: zarządzanie ryzykiem, obsługa klienta, Know Your Customer (KYC), IT i płatności. 

Szukamy kandydatów, którzy są gotowi na nowe wyzwania, bardzo dobrze posługują się językiem angielskim i cenią pracę w zespole. Otrzymane zgłoszenia analizujemy, wyłaniając najlepszych kandydatów na podstawie dokumentów aplikacyjnych. Następnie przeprowadzamy weryfikujące rozmowy telefoniczne, po których zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. 

Nasza zróżnicowana oferta bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej oraz usługi nearshoringowe świadczone dla grupy Societe Generale, zapewniają ciekawe i atrakcyjne warunki pracy w naszym Oddziale w Polsce, jak również w blisko 70 krajach świata, w których grupa Societe Generale prowadzi działalność.