ZOBACZ NASZĄ NOWĄ SIEDZIBĘ
• w samym sercu finansowego centrum Warszawy
• innowacyjną i ekologiczną
• zapewniającą nowoczesne środowisko pracy

Studio B
ul. Łucka 9
00-842 Warszawa

Kliknij zdjęcie i zobacz naszą nową siedzibę

ZOBACZ NASZĄ NOWĄ SIEDZIBĘ

Grupa Societe Generale w Polsce

Grupa Societe Generale prowadzi w Polsce działalność od 1976 roku, będąc jednym z najdłużej działających banków zagranicznych w kraju. Polski Oddział Grupy rozpoczął swoją działalność w segmencie bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej w 1992 roku, szybko stając się czołowym partnerem dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz sektora publicznego.

W maju 2024 roku Grupa uruchomiła Globalne Centrum Rozwiązań, prowadzące działalność w ramach Oddziału Warszawie. Centrum świadczy rozwiązania biznesowe na rzecz międzynarodowej działalności Grupy i zapewnia najwyższej jakości obsługę klientów w takich obszarach, jak Know Your Customer, Global Transaction Payment, IT oraz Zarządzanie Ryzykiem.

Societe Generale w świadczy również usługi ubezpieczeniowe poprzez Sogecap/Sogessur Oddział w Polsce, a także usługi leasingowe za pośrednictwem SG Equipment Finance oraz Ayvens (wcześniej ALD Automotive i LeasePlan) w zakresie wynajmu, finansowania i zarządzania flotą pojazdów.


Grupa Societe Generale na świecie

Societe Generale jest jednym z czołowych europejskich banków świadczących usługi finansowe oraz znaczącym uczestnikiem światowej gospodarki od ponad 160 lat. Na co dzień bank obsługuje 25 milionów klientów, zatrudniając ponad 126 000 pracowników w 65 krajach

Swoją działalność Grupa opiera na europejskich korzeniach, aby skutecznie rozwijać się na arenie międzynarodowej. Nasze wyjątkowe położenie geograficzne pozwala nam łączyć Europę i Afrykę z głównymi globalnymi centrami finansowymi w Azji i obu Amerykach. 

Grupa łączy w sobie siłę finansową, doświadczenie w zakresie innowacji i strategię zrównoważonego wzrostu, mając na celu tworzenie wartości dla wszystkich naszych interesariuszy. Pragniemy być zaufanym partnerem w projektach realizowanych przez tych, którzy już dziś budują świat jutra.

To zobowiązanie wyznacza naszą misję: zabezpieczać i zarządzać aktywami i oszczędnościami, finansować projekty, chronić klientów zarówno w ich codziennym życiu, jak i w ich działalności zawodowej, zapewniać bezpieczne transakcje i dostarczać najlepsze rozwiązania technologiczne.

Dowiedz się więcej o Grupie